background

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ev Eşyası Depolama


Nakliyat sektöründe zirveye oynayan Temiz Nakliyat firması, bu konu ile alakalı tüm beklentilere yönelik çözümler üretmeye devam ediyor. Nakliyat ile alakalı tüm konularda olduğu gibi, depolama işlemlerinde de müşterilerimize yardımcı oluyoruz. İstanbul’un her bölgesinde sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden olan ev eşyası depolama hizmetimiz ile, yeni evinize yerleşene kadar eşyalarınızın güvenli şekilde saklanmasını sağlıyoruz.

Temiz Nakliyat Profesyonel Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’da her gün binlerce insan farklı semtlere taşınmaktadır. Bu da ev eşyalarının depolanmasıyla ilgili sorunların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır, ya da başka sebeplerden dolayı ev eşyalarınızın depolanması ihtiyacı ortaya çıkabilir. Firmamız İstanbul içerisinde profesyonel ve sözleşmeli ev eşyası depolama hizmeti vermektedir. Mobilya, elektronik eşyalar, beyaz eşyalar, mutfak eşyaları gibi evinize dair tüm eşyaları güvenli şekilde depolama hizmeti veriyoruz.

ev depolama

Garantili ve Sözleşmeli Eşya Depolama Hizmeti

Başta ev eşyalarınız olmak üzere, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm eşyalarınıza yönelik depolama çözümleri sunuyoruz. Depolanmaya uygun eşyalar olmak kaydıyla, tüm eşyalarınız için profesyonel eşya depolama hizmetimizi alabilirsiniz. Firmamız, eşyalarını depolamak isteyen bireysel şahısların yanı sıra, kurumsal firmalar ve şirketler için de hizmet vermektedir. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak fabrika ekipmanlarınızı, işletmenizdeki makinelerinizi, ofisinizdeki eşyalarınızı da firmamız bünyesinde güvenli bir şekilde depolatabilirsiniz. Tüm işlemlerimiz garantili ve güvenli eşya depolama hizmeti kapsamı içerisindedir. Bu sayede elinizde garanti ve sözleşme olacağı için, eşyalarınız için endişe etmenize gerek kalmadan güvenli bir şekilde depolanmasını sağlarsınız. Depolama hizmeti verdiğimiz müşterilerimize yaptığımız sözleşmelerin tamamı, yasal kurallar çerçevesindedir. Hazırladığımız sözleşmeler, kanuni nizamlar çerçevesinde hazırlanmış olup, müşterilerimizi güvenceye almaktadır.

Eşya Depolama Hizmetimiz Hangi Adımlardan Oluşur?

Müşterilerimiz açısından en çok merak edilen konudepolamalardan bir tanesi de, eşya depolama hizmetinin hangi adımlardan oluştuğudur. Öncelikle bizimle irtibata geçişinizden sonra eşyalarınızı yerinde inceleyerek, size uygun büyüklükteki depolama alanlarımız arasından seçenekler sunarız. Tüm hizmetlerimiz ucuz eşya depolama hizmeti kapsamındadır, yani müşterilerimize uygun fiyatlarla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun ynaında eşyalarınızın adedine göre size önereceğimiz depo büyüklükleri değişebilir ve eşya adedi çoğaldıkça, doğal olarak depo masrafı da artacaktır. Eğer tüm eşyalarınızı depolatmak yerine hizmet almak istediğiniz seçenek olarak mobilya depolama hizmeti istiyorsanız, o konuda da sizlere yardımcı olmaktayız. Size uygun depolar belirlendikten sonra eşyaların yapısına göre paketleme işlemini gerçekleştiririz. Daha sonra da uzman personelimiz tarafından eşyaların araçlarımıza yüklenip, depolarımıza nakliyat aşamasına geçmekteyiz.

Hangi Eşyalar İçin Sizden Depolama Hizmeti Alabilirim?

Temiz Nakliyat olarak, sizlere olabildiğince detaylı şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Nakliyat sektörüyle alakalı tüm konularda sizlere hizmet vermekteyiz. Birçok eşya için depolanmaya karşı herhangi bir sorun yaşanmayacağını söyleyebiliriz. Yani hangi eşyalar depolanabilir sorusuna cevap olarak ayrıntılı şekilde, mobilyalar, beyaz eşyalar, ofis eşyaları, çok büyük ebatlı olmayan makinalar, araç yedek lastikleri, mevsimlik eşyalarınız, ev eşyalarının hemen hemen tamamı depolanabilir. Yani, depolanabilir ürün sayısı oldukça fazladır. Depolama işlemi yapılırken, hangi ürün için hizmet almış olursanız olun, sizlerle sözleşmeli olarak çalışıyoruz. Temiz Nakliyat firması olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Depolama ile alakalı daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.