background

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat sektörü Türkiye’nin en büyük şehri olan, dünyanın da sayılı şehirlerinden olan İstanbul’da her geçen gün daha da büyüyen bir sektördür. Nüfus bakımından Türkiye’nin neredeyse çeyreğini oluşturan bu büyük metropolde, günden güne artan bir nakliyat hizmeti ihtiyacı mevcuttur. Temiz Nakliyat olarak, uzun yıllardır hizmet verdiğimiz evden eve nakliyat sektörü içerisinde, tüm birikimimizi ve tecrübemizi kullanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her daim müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız hizmetleri, Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Başta İstanbul içi olmak üzere, tüm Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Yalnızca İstanbul içi değil, aynı zamanda eşyalarınızı başka şehirlerden İstanbul’a getirecekseniz ya da ofisinizi İstanbul’da taşıyacaksanız, kurumsal çalışma prensiplerimizle sizlere yardımcı oluyoruz. En hızlı hizmeti, en güvenli ve kaliteli ev taşıma standartlarda yapıyoruz.

kara taşıması

En Son Teknoloji ile Evden Eve Nakliyat

Modern dünyanın tüm teknolojik gelişmelerini yakından takip eden Temiz Nakliyat, en son teknolojilerden olan asansörlü taşıma teknolojisini de bünyesinde bulundurmaktadır. Eviniz üst katlarda yer alıyorsa, asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde güvenli şekilde eşyalarınızı taşıyabiliyoruz. Eşyalarınızın az ya da çok olması farketmeksizin tüm eşyalarınızı taşıyabilecek potansiyele sahip araç filosuna sahibiz. Asansörlü taşıma ile evden eve nakliyat hizmetimizi hem ev taşıma işlemlerinde hem de ofis taşıma hizmetlerinde verebilmekteyiz. Bu şekilde eşyaların taşınması hem daha hızlı olmaktadır, hem de eşyaların zarar görme ihtimalini büyük ölçüde azaltmaktadır.

En Uygun Fiyatlarla En Kaliteli Evden Eve Nakliyat

Firmamızın ana amaçlarından bir tanesi de tüm müşterilerimiz için uygun fiyatlarla hizmet vermektir. Hizmetlerimizi verirken, kaliteyi en üst seviyede tutarken fiyatlandırmayı ise alt seviyelerde tutmayı tercih ediyoruz. Ev taşıma, ofis taşıma gibi hizmetlerimizin yanı sıra ev eşyası depolama hizmetini de sizlere sunuyoruz. Hem profesyonel eşya taşıma işlemlerinde hem de depolama işlemlerinde müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çalışma yapıyoruz. Tüm işlemlerimizi garantili eşya taşımaya uygun bir şekilde yaparken, müşterilerimizi güvence altına alarak memnun edici bir ticaret olmasını amaçlıyoruz. Ekip arkadaşlarımızı da işinde uzman kişilerden seçerek sizlere destek veriyoruz

Yüksek Kalite Standartlarında Ev Taşıma Hizmeti

Temiz Nakliyat olarak yaptığımız işlemlerin tamamını batı standartlarına uygun bir şekilde ve teknolojinin getirilerini kullanarak gerçekleştiriyoruz. İsterseniz ev taşıma istereniz ofis taşıma hizmeti almış olun, tüm müşterilerimize aynı doğrultuda yaklaşmaktayız. Memnuniyetinizi ön planda tutarak, Avrupa standartlarına uygun bir taşıma hizmeti yapıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman evinize gelerek ev eşyası paketleme hizmeti sunuyoruz. Bu iş için uygun olan kolilerle ve köpük gibi kırılma engelleyici içeriklerle eşyalarınızı paketliyoruz. Mobilya ve beyaz eşya gibi çizilmeye karşı hassas ürünlerinizin de etrafını yumuşak örtülerle kaplıyoruz. Bu sayede tüm eşyalarınız güvenli ve herhangi bir zarar görmeden yeni adresinize taşınmış oluyor. En kaliteli taşıma hizmetini en uygun fiyatlarla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.