background

İstanbul Temiz Nakliyat Hakkımızda

Temiz evden eve nakliyat olarak, hem kurumsal firmalar için hem de bireysel şahıslar için evden eve nakliyat hizmeti, depolama hizmeti ve ofis taşıma hizmeti vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana her zaman müşteri memnuniyetini ön planada tutan Temiz Evden Eve Nakliyat , tüm işlemlerinde profesyonel çalışma anlayışını koruyarak hizmet vermektedir. İstisnasız bütün ekip arkadaşlarımızı da tecrübeli ve işinde uzman kişilerden seçerek, nakliyat hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Tüm işlemlerimizde planlı ve firma olarak belirli prensipler çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Her ev taşıma hizmeti öncesinde, müşterilerimizin evine giderek bir planlama yaparız. Eşyaların tipi, çeşidi, adedi gibi konular bu planlama içerisinde kendine yer bulmaktadır. Daha sonra, müşterilerimize sözleşmeli ev taşıma hizmeti vermek için sözleşme imzalama aşamasına geçeriz. Müşterimize garanti ve sözleşme belgesi yaptıktan sonra ise, eşyaların paketlenmesi aşamasına geçmekteyiz.

temiz nakliyat

Müşterilerimizin eşyalarını iyice incedikten sonra, hangi eşyanın nasıl paketleneceğine karar veririz. Mobilyaları, beyaz eşyaları, elektronik eşyaları ve cam ürünleri büyük titizilikle paketleriz. Evinizin konumu ve bulunduğu kat yüksek bir noktada ise asansörlü evden eve nakliyat hizmeti çerçevesinde sizlere yardımcı olmaktayız. Araçlarımızın tamamı ev taşıma prensipleri gereği dizayn edilmiş olup, eşyalarınız için uygun standartlardadır. Eşyalarınızı araçlarımıza yükledikten sonra da taşıma işlemine geçmiş oluruz. Firmamız çatısı altında hizmet veren birçok aracımız olduğu için, evinizde istediğiniz kadar çok eşya bulunabilir. Bu firmamız için herhangi bir engel teşkil etmemektedir. Bizimle çalışacağınız zaman en hızlı evden eve nakliyat hizmeti almak için ne kadar erken iletişime geçerseniz, işlemler o derecede hızlanmış olacaktır. Eğer hızlı şekilde taşınacaksanız ve aynı gün evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız da, bizimle iletişime geçince sizlere yardımcı olmaktayız.

Kurumsal anlayış gereği sizlerle yaptığımız tüm işlemlerde kanunlara uygun şekilde sözleşme yapmaktayız. Tüm maddeler ve eşyaların zarar görmesi halinde doğabilecek tazminatlar açık şekilde bu sözleşmede yer almaktadır. Müşterilerimiz bu sayede garantili evden eve nakliyat hizmeti alarak eşyalarının garanti kapsamında taşınmasını sağlamaktadır. Yalnızca ev taşıma değil, ofis taşıma hizmetlerinde de aynı şekilde garantili ve sözleşmeli şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Ofisinizde bulunan değerli ofis ekipmanları ve önemli dosyaları garantili şekilde taşıyoruz. Tüm eşyaları çeşidine göre ayırıp, birbirine zarar verme ihtimali olan eşyaları aracın aynı yerine koymuyoruz. Mobilyaları ve beyaz eşyaları aracın farklı yerlerine koyarak, çizilmeleri engelliyoruz. Aynı şekilde bu eşyaların taşınması sırasında zarar görmemesi için, özel paketleme yapıyoruz. Eşyaların her yerini kaplayacak şekilde sarıyoruz. Eşyalarınızı taşırken bu işlemi hem profesyonel ev taşıma sırasında hem de profesyonel ofis taşıma hizmeti sırasında sizlere veriyoruz. Her aşamada memnuniyetinizi sağlıyoruz. Ayrıca, özel istekleriniz doğrultusunda, filomuzdan ekstra araç getirerek tarihi eserlerinizi ve maddi değeri yüksek eşyalarınızı diğer eşyalarınızdan ayrı şekilde taşıma hizmeti de vermekteyiz.