background

Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis Taşıma Hizmeti

Temiz Nakliyat firması olarak, yalnızca ev taşıma hizmeti vermiyoruz. Bunun yanı sıra ofis taşıma, dükkan taşıma, depolama gibi hizmetlerimizle de sizlerin yanındayız. Nakliye ile alakalı tüm sorunlara çözüm getiren firmamız, müşterilerimizin tüm taleplerine cevap verebilen nitelikte kurumsal bir firmaıdır. Tüm işlemlerde olduğu gibi ofis taşıma hizmeti verirken de firma olarak kurumsal vizyonumuzdan ve prensiplerimizden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Günümüzde gelişen teknoloji ve ulaşımın kolaylaşması gibi sebeplerden ötürü, her yıl yeni aktif iş bölgeleri oluşurken, bazı iş bölgeleri de eski aktifliğini kaybetmektedir. Bu durum da insanların profesyonel ofis taşıma hizmeti almasına neden olur. Çünkü, ofislerin aktif bir insan sirkülasyonuna sahip olan ve müşterilerin kolayca ulaşabileceği bir güzergahta bulunmaları gerekir. Siz de ofisinizi başka ve daha aktif bir bölgeye taşımak istiyorsanız Temiz Nakliyat ofis taşımacılığı hizmetimiz için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinden taşıma işlemi vermemizin yanı sıra, İstanbul’dan diğer illere ya da diğer illerden İstanbul’a yönelik ofis taşıma hizmeti de vermekteyiz. Evden eve taşımacılık sektöründeki gibi ofis taşımacılığında da firma olarak aynı kalitede bir çalışma prensibi ile ofisinizi taşıyoruz.

ofis taşıma

Profesyonel ve Hesaplı Ofis Taşıma Hizmeti

Firmamız sizlere birçok konuda yardımcı olduğu gibi ekstradan başka bir hizmet daha sağlıyor ve eşya ekspertiz hizmeti de veriyor. Bu sayede eşyalarınızın değerini öğrenmenize yardımcı oluyoruz. Bununla birlikte ofisinizdeki eşyalar, belgeler, ofis mobilyaları, makinalar, elektronik cihazlar gibi maddi değeri olan ekipmanlarınızın değerini öğrenebilirsiniz. Sözleşme ve garanti kapsamında taşıma yaptığımız için, bu tür bir hizmet sizler açısından da kolaylık sağlamaktadır. Eşyalarınızı herhangi bir kırılma, çizilme ya da benzeri olumsuz durumlara karşı garantili ofis taşıma hizmeti kapsamına almış oluyoruz. Temiz Nakliyat hizmetleri olarak hem ev taşırken hem de ofis taşırken aynı kalitede hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bunların yanında depolama hizmeti de vererek sizlere nakliyat ile alakalı hemen hemen tüm sektörlerde yardımcı olmaya çalışmaktayız. Ekibimiz ev taşırken olduğu gibi ofis taşırken de en profesyonel ve kaliteli şekilde paketleme ve taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul’un En Kaliteli Ofis Nakliye Firması

Temiz Nakliyat olarak, İstanbul’un tüm ilçelerinde ve bölgelerinde sizlere hizmet veriyoruz. İşlemlerimizi kaliteden ödün vermeden yaparken, aynı zamanda en ucuz istanbul ofis taşıma firması olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize hem kaliteli bir ofis taşıma hizmeti sunuyoruz, hem de işlemlerin her zaman üst kalitede olması için çalışıyoruz. Firmamız bünyesindeki profesyonel çalışma arkadaşlarımız ofis eşyaları paketleme konusunda da sizlere yardımcı olmaktadırlar. Tüm ofis eşyalarınızın en doğru şekilde paketlenip, konforlu araçlarımıza yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra da İstanbul’un her semtine ofis malzemeleri taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyaları paketlerken yaptığımız hassas işlemleri, eşyaları yeni ofisinize yerleştirirken de aynı titizlikle ve özenle yapmaktayız.