Referanslar

Firmamız, nakliyat sektöründe uzun süredir hizmet verdiği için, yüzlerce farklı kurumsal ve bireysel referansa sahiptir. Tüm referanslarımıza verdiğimiz evden eve nakliyat hizmeti en üst seviyede olduğu için, müşterilerimizin tamamı bizlerden memnun ayrılmışlardır. Gerek kurumsal firmalar, gerekse de bizden hizmet alan bireysel müşteriler yeniden bizi tercih etmektedirler. Bunun temel sebebi de müşterilerimize verdiğimiz değer ve her zaman onları memnun etmek adına yaptığımız çalışmalardır. Firmamızdan hangi hizmeti alırsanız olun, bize ödeyeceğiniz rakamları önemsemeden her müşterimize aynı kalite prensibi çerçevesinde yaklaşıyoruz. Temiz Nakliyat olarak temel hedefimiz, en kaliteli ev taşıma hizmetini müşterilerimize sunmaktır. Avrupa standartlarında bir taşımacılık ve nakliye hizmeti ile sizlere yardımcı olmayı amaç ediniyoruz. Bizimle bugüne kadar çalışan tüm müşterilerimizin memnuniyeti için profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte elimizden geleni her zaman fazlası ile yapmaya çalıştık. Aynı kalite ve hizmeti koruyarak, İstanbul’un en büyük nakliyat firmalarından biri olma hedefimize devam etmekteyiz. Temiz Nakliyat firması her zaman müşteri memnuniyetini temel hedef olarak kendisine belirlemiştir. Bu amaç doğrultusunda da yeni müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Tüm referanslarımız bizlerle iş yaptıktan sonra yeniden iş yapmaktadırlar. Her zaman müşterlerimize yardımcı olma hedefli işlerimizi yaptığımızdan dolayı, tekrardan tercih edilen bir firma olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Yaptığımız işlemlerin en başından en sonuna kadar, müşterilerimizi dinleyerek, onların isteklerini analiz ediyoruz ve bu doğrultuda işlem yapıyoruz. Yani, yaptığımız işlemlerimizin tamamı müşteri isteklerini baz alarak yapılmaktadır. Her müşterinin Temiz Nakliyat firmasından beklentisi farklı olabilir. Biz de bunun bilinci ile hareket edip, her zaman sizlere yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Her müşterimizle bire bir diyalog kurarak ve onları dinleyerek, isteklerini tüm taşıma işlemlerinde yerine getirmeye çalışıyoruz. Yalnızca ev taşıma hizmeti için değil bunun yanı sıra hizmet verdiğimiz alanlardan olan profesyonel ofis taşıma hizmeti için de sizlere yardımcı olmaktayız. Aktif olarak hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde yeni referanslar elde etmek için her zaman sizleri önemseyerek hizmet vermekteyiz. Bizden hangi hizmeti alırsanız alın sizlere en pozitif desteği veriyoruz.

Temiz Nakliyat, İstanbul’un lider nakliye firması olma yolunda ilerlerken, sizlere ev taşıma, ofis taşıma ve depolama sektörlerinde hizmet vermek isteriz. Tüm hizmetlerimizi garantili ev eşyası taşıma standartları içerisinde veriyoruz. Hangi hizmeti almış olursanız olun, tamamında sizi memnun etmek adına sözleşmeli eşya taşıma prensipleri çerçevesinde sizinle çalışıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın durumuyla ilgili herhangi bir sıkıntılı durum yaşanmasının önüne geçilmesini amaçlıyoruz. Hem depolama hizmetimizde, hem evden eve nakliyat hizmetimizde hem de ofis taşıma hizmetimizde en kaliteli taşıma standartları ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz nakliyat sektörü, tecrübe isteyen bir sektördür. Biz hem tecrübeli hem de teknolojinin imkanlarını kullanarak müşterilerimize taşınma ile ilgili her konuda yardımcı olmaktayız.